Софийски районен съд Център за спогодби и медиация
Facebook
Ръководство
Съдии
Съдебни заседатели
Съдебна администрация
Съдии по вписванията
Държавни съдебни изпълнители
Съдебен район
Декларации
Декларации по чл. 35, ал. 1, т. 1 от ЗПКОНПИ
Декларации по чл. 35, ал. 1, т. 2 от ЗПКОНПИ
Вътрешни правила
Свободни работни места
Архив конкурси - 2019
Архив конкурси - 2018
Архив конкурси - 2017
Годишни отчетни доклади
Бюджет
Благотворителност
Първо гражданско отделение
Състав Отделение Съдия Съдебен секретар Съдебен деловодител Стая на деловодство Заседателни дни
24 I ГО НЕДА ЗАРКОВА Надежда Иванова Богдана Тошева 170 Вторник - Зала 2
Четвъртък - Зала 2
25 I ГО ПЕТЯ Т. СТОЯНОВА Христина Йорданова Сандра Димитрова 170 Понеделник - Зала 3
Четвъртък - Зала 3
26 I ГО ХРИСТО КРАЧУНОВ Любомира Серафимова Георгия Миланова 171 Понеделник - Зала 2
Сряда - Зала 2
27 I ГО ДИМИТЪР ДЕМИРЕВ Валерия Димитрова Яна Лозанова 171 Четвъртък - Зала 31
28 I ГО БОРИС ДИНЕВ Теменужка Петрова Лилия Николова 172 Понеделник - Зала 4
Сряда- Зала 4
29 I ГО КАЛИНА ФИЛИПОВА Валентина Милованова Милена Тодорова 172 Вторник - Зала 2
Сряда - Зала 2
30 I ГО МАРИЯ КАРАГЬОЗОВА
*
Дела, разглеждани от
140 състав141 състав
Николета Божкова Георги Димитров 173 Понеделник - Зала 5
Вторник - Зала 23
31 I ГО ЙОАННА СТАНЕВА Дора Петрова Христина Алексиева 173 Понеделник - Зала 4
Сряда - Зала 4
32 I ГО МАРИЯ ЗАПРЯНОВА Камелия Купенова Албена Василева 174 Вторник - Зала 3
Петък - Зала 3
33 I ГО ВАЛЕНТИН БОРИСОВ Надя Найденова Камелия Петрова 174 Четвъртък - Зала 4
Петък - Зала 4
34 I ГО ЕЛИ АНАСТАСОВА Вера Димитрова  Мария Манчева 175 Сряда - Зала 5
Четвъртък - Зала 5
35 I ГО РУМЯНА НАЙДЕНОВА Соня Константинова Евелина Върбова 175 Понеделник - Зала 5
Сряда - Зала 5
36 I ГО СИМОНА НАВУЩАНОВА Роман Назим Красимира Пандова  176 Сряда - Зала 8
38 I ГО ВЛАДИМИР КЪНЕВ Иванка Мончева - Стойнева Николина Кулишева-Ковачева 126 В Понеделник - Зала 9
Петък - Зала 10
39 I ГО ПЛАМЕН ГЕНЕВ Снежана Тодорова Елена Велизарова 105 Понеделник - Зала 8
Вторник - Зала 8
40 I ГО ЙОАНА ГЕНЖОВА Десислава Попова Силвия Ранова 106 Вторник - Зала 11
Четвъртък - Зала 11
41 I ГО КЛАУДИЯ МИТОВА Диана Димитрова Величка Бельова 106 Сряда - Зала 35
Четвъртък - Зала 10
42 I ГО ГЕРГАНА КИРОВА Мария Накова Людмила Истайкова 111 Вторник - Зала 11
Петък - Зала 11
43 I ГО ЕЛЕНА ДОНКОВА Ралица Накова Парашкева Малашева 111 Вторник - Зала 9
44 I ГО ПОЛИНА ХАДЖИМАРИНСКА Цветанка Бойчева Соня Кузманова 112 Вторник - Зала 12
Четвъртък - Зала 12
45 I ГО ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА Веселина Василева Антония Ананиева-Борисова 112 Вторник - Зала 8
Четвъртък - Зала 8
46 I ГО ГЕОРГИ МУЛЕШКОВ Йорданка Цикова Евгения Гичева 113 Вторник - Зала 13
47 I ГО БИЛЯНА МАГДЕЛИНОВА СЛАВЧЕВА Валентина Петрова Албена Анкова 113 Вторник - Зала 22
48 I ГО ГЕОРГИ ЧЕХЛАРОВ Нели Шаркова Стоян Георгиев 119 Сряда - Зала 9
49 I ГО ДЕНИЦА ЦВЕТКОВА Десислава Николова Божидарка Йорданова 119 Понеделник - Зала 11
Сряда - Зала 11
50 I ГО ДЕСИСЛАВА ТОДОРОВА Лиляна Андонова Гергана Миронова 120 Понеделник - Зала 14
51 I ГО МОНИКА ДОБРИНОВА Диана Иванова Даниела Захариева 120 Петък - Зала 13
118 I ГО ДИМИТЪР ПЕТРОВ Диана Тодорова Елена Веселинова-Мирчева 148 Вторник - Зала 16
Петък - Зала 27
120 I ГО ВЕНЕТА ГЕОРГИЕВА Камелия Костадинова Александра Карамфилова 149 Понеделник - Зала 28
Вторник - Зала 28
124 I ГО ИВО ПЕТРОВ Симона Цветкова Веса Тодорова 150 Вторник - Зала 34
Четвъртък - Зала 34
125 I ГО ЗОРНИЦА ЕЗЕКИЕВА Надежда Игнатова Рени Петрова 151 Понеделник - Зала 27
Четвъртък - Зала 28
127 I ГО БОРЯНА ВОДЕНИЧАРОВА Станислава Райчева Соня Веселинова 152 Вторник - Зала 34
Четвъртък - Зала 34
157 I ГО ДАЯНА ТОПАЛОВА Коя Найденова Деси Аспарухова 163 Понеделник - Зала 12
159 I ГО ДЕНИЦА УРУМОВА Инна Тодорова Валя Николова 161 Понеделник - Зала 21
Вторник - Зала 21
161 I ГО МЕТОДИ ШУШКОВ Боряна Тошева Мария Накова 163 Понеделник - Зала 10
Сряда - Зала 10
162 I ГО ВАСИЛЕНА ДРАНЧОВСКА Анелия Георгиева Албена Младенова 160 Вторник - Зала 14
Четвъртък - Зала 11
165 I ГО ПАВЕЛ ПАНОВ Радка Христова Стиляна Новакова 118 Сряда - Зала 19
Четвъртък - Зала 8
166 I ГО МАРИЯ ДИМИТРОВА Естел Димитрова Ангелина Николова 164 Вторник - Зала 12
Четвъртък - Зала 32
167 I ГО КРИСТИЯН ТРЕНДАФИЛОВ Албена Китанова Валерия Атанасова 104 Четвъртък - Зала 4
Петък - Зала 4
169 I ГО ИВАНИНА ПЪСТРАКОВА Димитрина Николова Ирина Георгиева 118 Понеделник - Зала 22
Петък - Зала 23
171 I ГО МИРОСЛАВА ЙОРДАНОВА Минка Башова Мими Дзимбова 176 Четвъртък - Зала 24
173 I ГО БОГДАН РУСЕВ Венка Калъпчиева Цветелина Петрова 126 В Четвъртък - Зала 29
174 I ГО ИВА НЕШЕВА Красимира Георгиева Мартина Костадинова 104 Вторник - Зала 29
175 I ГО ПЕТЪР МИНЧЕВ Розалия Георгиева Роберта Бошнакова 126 В Вторник - Зала 24


Обновено на 24.07.2020 г. в 16:48 ч.