Софийски районен съд Център за спогодби и медиация
Facebook Twitter Instagram
Ръководство
Съдии
Съдебни заседатели
Съдебна администрация
Съдии по вписванията
Държавни съдебни изпълнители
Съдебен район
Декларации по ЗПРКИ
Вътрешни правила
Свободни работни места
Годишни отчетни доклади
Дарители
Благотворителност
Второ гражданско отделение
Състав Отделение Съдия Съдебен секретар Съдебен деловодител Заседателни дни
52 II ГО НИКОЛАЙ И. НИКОЛОВ Румяна Дончева Христина Рунтова Сряда - Зала 13
53 II ГО КОНСТАНТИН КУНЧЕВ   Гинка Кичева Сряда - Зала 14
Четвъртък - Зала 14
54 II ГО НОРА МАРИНОВА Магдалена Рангелова Десислава Гергова Сряда - Зала 12
Петък - Зала 12
55 II ГО ГЕРГАНА ТРОЯНОВА Виолета Делчева Емилия Манолова Вторник - Зала 15
Четвъртък - Зала 15
56 II ГО НЕЛИ МАРИНОВА Антонина Иванова Емилия Илиева Понеделник - Зала 13
57 II ГО ИВЕТА АНТОНОВА Весела Маринова Лидия Каназирева Вторник - Зала 4
Петък - Зала 14
58 II ГО ДЕСИСЛАВА ДЖАРОВА Цветан Илиев Яна Лозанова Понеделник - Зала 15
Сряда - Зала 15
59 II ГО СТАНИМИР ЙОРДАНОВ - КЮЛЕРОВ Здравка Трендафилова Михаела Цонева Понеделник - Зала 15
Петък - Зала 15
60 II ГО АНГЕЛИНА БОЕВА
*
Дела, разглеждани от
съдия Ангелина Боева


Заповед АС-145/2016
Заповед АС-75/2016
Валентина Ерменкова Венета Миланова Понеделник - Зала 16
Сряда - Зала 16
61 II ГО РОЗАЛИНА БОТЕВА Снежинка Цветкова Борислава Илиева Вторник - Зала 17
Четвъртък - Зала 17
62 II ГО ВЪРБАН СУЧКОВ Мариана Соколова Валентина Станоева Сряда - Зала 16
Четвъртък - Зала 16
63 II ГО СВЕТЛАНА БЪЧЕВА Юлиана Янчева Кристин Иванова Вторник - Зала 17
Петък - Зала 17
64 II ГО МИРОСЛАВА ИЛЕВА   Светла Борисова Сряда - Зала 17
Четвъртък - Зала 17
65 II ГО ИЛИАНА СТАНКОВА   Фатме Чангалова Понеделник - Зала 18
Четвъртък - Зала 18
66 II ГО МАРИЯ ДОЛАПЧИЕВА Галина Христова   Вторник - Зала 18
Сряда - Зала 18
67 II ГО АЛЕКСАНДЪР В. АНГЕЛОВ Верджиния Данова Ерика Кръстева Сряда - Зала 18
Четвъртък - Зала 18
68 II ГО АДЕЛИНА АНДРЕЕВА Радка Милева Ваня Ангелова Сряда - Зала 19
Петък - Зала 19
69 II ГО ИВАНКА БОЛГУРОВА Светла Лазарова Красимира Чорбаджийска  Четвъртък - Зала 19
70 II ГО НАТАЛИЯ ЛАЛОВСКА Мария Душкова Светла Стоянова Четвъртък - Зала 21
Петък - Зала 21
71 II ГО ДАНИЕЛА ШАНОВА Калина Ангелова Емилия Александрова Сряда - Зала 22
Четвъртък - Зала 22
72 II ГО БОРЯНА ШОМОВА - СТАВРУ Биляна Григорова Грета Сърбинска Понеделник - Зала 21
Сряда - Зала 21
73 II ГО ЕМИЛИАН ЛАКОВ Емилия Сопотска Георги Миронов Понеделник - Зала 22
Петък - Зала 22
74 II ГО АТАНАС НИКОЛОВ Ралица Крумова Маргарита Косева Вторник - Зала 19
75 II ГО МАРИЯ ИВАНОВА Снежанка Кирилова Ани Живкова Вторник - Зала 21
Четвъртък - Зала 21
76 II ГО СТЕФАН ШЕКЕРДЖИЙСКИ Росица Лашова Веселина Аврамова Сряда - Зала 22
Четвъртък - Зала 22
77 II ГО ВЕСЕЛА ЖИВКОВА ОФИЦЕРСКА Надя Тодорова Моника Йотова Понеделник - Зала 23
Вторник - Зала 23
78 II ГО ПЕТЪР САВЧЕВ Биляна Кирилова Светла Коларова Вторник - Зала 25
Четвъртък - Зала 25
79 II ГО ЦВЕТОМИР МИНЧЕВ Светлана Влахова  Снежанка Наумова Сряда - Зала 23
Четвъртък - Зала 23
119 II ГО ВАНЯ ТОТОЛАКОВА Емилия Александрова Евелина Иванова  Понеделник - Зала 35
Сряда - Зала 35
123 II ГО ИВАНКА МИТЕВA Йоана Василева Емилия Билярска Вторник - Зала 28
Петък - Зала 28
126 II ГО АНЕЛИЯ ЯНЕВА Вероника Найденова Слава Велкова Вторник - Зала 33
Четвъртък - Зала 33
156 II ГО ЕКАТЕРИНА СТОЕВА Елица Данова Маргарита Нанчева Понеделник - Зала 20
Четвъртък - Зала 20
158 II ГО ГАЛЯ ВЪЛКОВА   Виктория Василева Сряда - Зала 31
160 II ГО ЙОРДАНКА ВАКЛЕВА Юлия Грудова Ася Илиева Четвъртък - Зала 31


Обновено на 03.11.2017 г. в 11:27 ч.