Софийски районен съд Център за спогодби и медиация
Facebook Twitter Instagram
Ръководство
Съдии
Съдебни заседатели
Съдебна администрация
Съдии по вписванията
Държавни съдебни изпълнители
Съдебен район
Декларации по ЗПРКИ
Вътрешни правила
Свободни работни места
Годишни отчетни доклади
Дарители
Благотворителност
Първо гражданско отделение
Състав Отделение Съдия Съдебен секретар Съдебен деловодител Заседателни дни
24 I ГО НЕДА ЗАРКОВА Роман Назим Богдана Тошева Вторник - Зала 2
Четвъртък - Зала 2
25 I ГО СЛАВА ГЬОШЕВА Анжелина Миланова Карина Петрова Понеделник - Зала 3
Четвъртък - Зала 3
26 I ГО ХРИСТО КРАЧУНОВ Любомира Серафимова Георгия Крумова Понеделник - Зала 2
Сряда - Зала 2
27 I ГО АТАНАС ДОДОВ Верджиния Данова Катя Владимирова Вторник - Зала 3
Петък - Зала 2
28 I ГО БОРИС ДИНЕВ   Цветанка Дакова-Величкова Понеделник - Зала 4
Сряда- Зала 4
29 I ГО РАЙНА МАРТИНОВА Валентина Милованова Светла Йонкова Вторник - Зала 2
Сряда - Зала 2
30 I ГО ЛЮБКА ГОЛАКОВА
*
Дела, разглеждани от
140 състав141 състав
Евелина Пеева Георги Димитров Понеделник - Зала 5
Вторник - Зала 23
31 I ГО ВАСИЛ ПЕТРОВ Дора Петрова Христина Алексиева Понеделник - Зала 4
Сряда - Зала 4
32 I ГО МАРИЯ ЗАПРЯНОВА Камелия Купенова Адриана Цветкова Вторник - Зала 3
Петък - Зала 3
33 I ГО ВАЛЕНТИН БОРИСОВ Надя Найденова Камелия Петрова Четвъртък - Зала 4
Петък - Зала 4
34 I ГО ЕЛИ АНАСТАСОВА Вера Димитрова  Мария Манчева Сряда - Зала 5
Четвъртък - Зала 5
35 I ГО РУМЯНА НАЙДЕНОВА Вероника Крумова Ивона Милачкова Понеделник - Зала 5
Сряда - Зала 5
36 I ГО ДОРА МИХАЙЛОВА Радка Христова Красимира Пандова  Сряда - Зала 8
Петък - Зала 8
37 I ГО АЛЕКСАНДЪР ЕМИЛОВ АНГЕЛОВ София Райкова Яна Танчева Четвъртък - Зала 9
Петък - Зала 9
38 I ГО ВЛАДИМИР КЪНЕВ Иванка Мончева - Стойнева Николина Ковачева Вторник - Зала 10
Петък - Зала 10
39 I ГО ТАНЯ ПЛАХОЙЧЕВА Снежана Тодорова Елена Велизарова Понеделник - Зала 8
Вторник - Зала 8
40 I ГО ЙОАНА ГЕНЖОВА Десислава Попова Силвия Ранова Вторник - Зала 11
Четвъртък - Зала 11
41 I ГО КЛАУДИЯ МИТОВА Василена Ганчева Деница Гелова Сряда - Зала 35
Четвъртък - Зала 10
42 I ГО ГЕРГАНА КИРОВА Мария Накова Людмила Истайкова Вторник - Зала 11
Петък - Зала 11
43 I ГО ЕЛЕНА ШИПКОВЕНСКА Коя Найденова Виктория Парфениева Вторник - Зала 9
Четвъртък - Зала 9
44 I ГО ПОЛИНА ХАДЖИМАРИНСКА Цветанка Бойчева Соня Кузманова Вторник - Зала 12
Четвъртък - Зала 12
45 I ГО ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА Галина Димитрова Антония Борисова Вторник - Зала 8
Четвъртък - Зала 8
46 I ГО ГЕОРГИ МУЛЕШКОВ Йорданка Цикова Евгения Гичева  Вторник - Зала 13
47 I ГО БИЛЯНА МАГДЕЛИНОВА СЛАВЧЕВА Валентина Петрова Албена Анкова Вторник - Зала 22
48 I ГО ГЕОРГИ ЧЕХЛАРОВ Людмила Краликова Моника Милина Сряда - Зала 9
49 I ГО ДЕНИЦА ЦВЕТКОВА Десислава Николова Божидарка Йорданова Понеделник - Зала 11
Сряда - Зала 11
50 I ГО ЯНА ДИМИТРОВА Лиляна Ангелова Рени Петрова Понеделник - Зала 14
51 I ГО МОНИКА ДОБРИНОВА Минка Башова Бойка Раковска Петък - Зала 13
118 I ГО ДИМИТЪР ПЕТРОВ Любов Стоянова Пенка Ангарева Вторник - Зала 16
Петък - Зала 27
120 I ГО ВЕНЕТА ГЕОРГИЕВА Камелия Костадинова Александра Карамфилова Понеделник - Зала 28
Вторник - Зала 28
124 I ГО ИВО ПЕТРОВ Силвия Андонова Веса Тодорова Вторник - Зала 34
Четвъртък - Зала 34
125 I ГО ЗОРНИЦА ЕЗЕКИЕВА Надежда Игнатова Марияна Чолакова Понеделник - Зала 27
Четвъртък - Зала 28
127 I ГО ИВО ВЪТЕВ Павлина Бенкова Соня Веселинова Вторник - Зала 34
Четвъртък - Зала 34
157 I ГО ДАЯНА ТОПАЛОВА   Мария Владимирова Понеделник - Зала 12
159 I ГО СИЛВИЯ ХАЗЪРБАСАНОВА   Мартина Христова Понеделник - Зала 21
Вторник - Зала 21
161 I ГО МЕТОДИ ШУШКОВ   Адриана Христова Понеделник - Зала 10
Сряда - Зала 10
162 I ГО ВАСИЛЕНА ДРАНЧОВСКА     Вторник - Зала 14
Четвъртък - Зала 11

Обновено на 21.08.2017 г. в 14:25 ч.