Софийски районен съд Център за спогодби и медиация
Facebook Twitter Instagram
Стаж по Наредба №2 от 23.09.2002г. за придобиване на юридическа правоспособност
Стажантска програма Fulbright
Стаж на студенти от УНСС
Стажантска програма на ЦСМ
Съдии, участващи в програмата
Програмата за 2017 - 2018 г.


Първо гражданско отделение:  
1.  Слава Гьошева 25 състав
2.  Димитър Демирев 27 състав
3.  Борис Динев 28 състав
4.  Калина Филипова 29 състав
5.  Мария Карагьозова 30 състав
6.  Васил Петров 31 състав
7.  Валентин Борисов 33 състав
8.  Гергана Кирова 42 състав
9.     
10.  Полина Хаджимаринска 44 състав
11.  Георги Чехларов 48 състав
12.  Деница Цветкова 49 състав
13.  Яна Димитрова 50 състав
14.  Моника Добринова 51 състав
15.  Иво Вътев 127 състав
16.  Даяна Топалова 157 състав
17.  Силвия Хасърбасанова 159 състав
18.  Методи Шушков 161 състав
19.  Василена Дранчовска 162 състав
20.  Станислав Седефчев 165 състав
21.  Мария Димитрова 166 състав
22.  Сава Шишенков 167 състав
     
Второ гражданско отделение:  
1.  Константин Кунчев 53 състав
2.  Гергана Троянова 55 състав
3.  Нели Маринова 55 състав
4.  Десислава Джарова 58 състав
5.  Светослав Пиронев 63 състав
6.  Мария Долапчиева 66 състав
7.  Иванка Болгурова 69 състав
8.  Емилян Лаков 73 състав
9.  Цветомир Минчев 79 състав
10.  Анелия Янева 126 състав
11.  Васил Александров 156 състав
12.  Мария Коюва 163 състав
     
Трето гражданско отделение:  
1.  Таня Кандилова 80 състав
2.  Деслислава Иванова-Тошева 82 състав
3.  Цветелина Кържева 84 състав
4.  Цветелина Костова 87 състав
5.  Тодор Тодоров 89 състав
6.  Стою Згуров 90 състав
7.  Валерия Ватева 91 състав
8.  Николай Маджаров 117 състав
9.  София Икономова 128 състав
10.  Мария Месова-Стоева 138 състав
11.  Силвия Кирова 142 състав
12.  Пенка Велинова 143 състав
13.  Ваня Иванова - Згурова 145 състав
14.  Елена Динева 149 състав
15.  Николай Чакъров 153 състав
16.  Даниела Александрова 154 състав
17.  Галя Вълкова 158 състав
18.  Атанас Додов  
     
Наказателно отделение:  
1.  Илиана Димчева 10 състав
2.  Елеонора Христова 12 състав
3.  Радослава Качерилска 17 състав
4.  Ваня Горанова 22 състав
5.  Илиана Рашкова 97 състав
6.  Николай Василев 102 състав
7.  Чавдар Костов 103 състав
8.  Албена Момчилова 105 състав
9.  Димитър Куртев 122 състав
10.  Марина Манолова 130 състав
11.  Веселина Няголова 131 състав
12.  Цветелина Михайлова 133 състав
13.  Танка Цонева 135 състав
14.  Ели Розалинова  
     
Софийски градски съд:  
1.  Албена Ботева ГО
2.  Ани Захариева НО
3.  Вергиния Мичева-Русева ГО
4.  Владимир Вълков ТО
5.  Десислава Зисова ГО
6.  Димитрина Ангелова НО
7.  Евгени Георгиев ГО
8.  Емил Делчев НО
9.  Мирослава Тодорова НО
10.  Росен Димитров ГО
11.  Светослав Василев ТО
12.  Таня Орешарова ГО
     
Софийски апелативен съд:
1.  Златина Рубиева ГО
2.  Иванка Ангелова ГО
3.  Красимир Машев ГО
     
Американски съдилища:
1.  Кърт Д. Енгелхардт  
2.  Джейн Триш Милазо  

Обновено на 09.10.2018 г. в 15:07 ч.